سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی


متعاقب مأموریتی که شورای عالی انقلاب فرهنگی در تاریخ دوازدهم اسفند ماه ١٣٧١ و تحت عنوان مصوبه ٣٠٢ به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه ارایه طرح‌هایی برای مقابله با تهاجم فرهنگی محول کرد، مقرر گردید از باب احیای نقش واقعی فرهنگی و تبلیغی مساجد، کانون های فرهنگی هنری مساجد در سطح مساجد متقاضی و واجد شرایط ایجاد گردد.

ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور با رویکرد تأسیس کانون‌ در تمام مساجد کشور، برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده و به افزایش تأسیس تعداد کانو‌ن‌ها در هر سال اهتمام ویژه‌ای دارد. هر مسجدی در صورت آمادگی تمایل و ارایه درخواست کتبی به دبیرخانه‌های استانی و با ارایه مدارک لازم می‌تواند به این شبکه اجتماعی مذهبی وارد و عضو شود

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------. 

جهت دریافت فرم تاسیس کانون مسجد می بایست به دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مراجعه فرمائید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

مجوز فعالیت کانون فرهنگی:

این مجوز به صورت دو ساله و با نام مسئول کانون فرهنگی هنری مسجد صادر شده و بعد از دوسال تمدید و یا مجوز جدید صادر خواهد شد. لذا می بایست تغییر مسئول کانون در اسرع وقت به دبیرخانه و واحد توسعه و ساماندهی اطلاع داده شود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

جهت اعلام تغییر هر یک از ارکان کانون فرهنگی هنری مسجد از فرم زیر استفاده نمایید و پس از تکمیل این فرم را به دبیرخانه تحویل دهید.

دریافت فرم تغییر ارکان کانون


۹۵/۰۹/۰۹
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]