سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای مسجد حضرت ابوالفضل(ع) اراک از برگزاری دوره آموزشی مداحی در این کانون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی داود پوراحسان، مسئول کانون فرهنگی هنری امام خامنه ای مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام اراک  گفت:‌ کلاس های هنر و ادبیات آیینی (مداحی) ویژه برادران با بهره مندی از استادان مجرب در این کانون برگزار می شود.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این کلاس ها تا 20 آذر مهلت ثبت نام دارند تا به مدت 30 ساعت از کلاس های آموزش مداحی کانون بهره مند و در صورت قبولی در آزمون به آنان گواهینامه پایان دوره اعطا می شود.

پوراحسان هدف از برگزاری این کلاس ها را رشد و پرورش و استعدادیابی و کادرسازی از بین مداحان نوجوان و جوان، عنوان و اظهار کرد: رشد علایق جوانان در مسیرهای صحیح نیاز به راهنما و آموزش دارد.

وی افزود: در این کلاس ها علاوه بر آموزش مداحی به درس هایی همچون اخلاق، اعتقادات، سیره پیامبر اسلام صلی الله و ائمه اطهار علیه السلام نیز توجه شده است.

وی در ادامه از برگزاری مراسم تقدیر از مداحان و مکبران کانون خبر داد و گفت:‌ در مراسم اعطای گواهینامه های مداحان از مکبران و مداحان قدیمی کانون نیز تقدیر می شود.

پایان پیام/ 


۹۳/۰۹/۱۵
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]