سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

بسته های فرهنگی ویژه طرح اوقات فراغت بین کانونهای فرهنگی هنری مجری این طرح از امروز (18خرداد) توزیع می شود.به گزارش روابط عمومی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی،از اراک، این بسته ها شامل کتاب، جزوات آموزشی قرآن کریم، جایزه، لوازم تحریر،‌ پوستر و بنر طرح اوقات فراغت به مبلغ یکصد هزار تومان بین کانون های شهری و روستایی توزیع می شود.


بر این اساس، مسئول و کارشناسان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با حضور در شهرستان های تابعه استان مرکزی در برابر دریافت فرم های اعلام برنامه کلاس های تابستانی نسبت به توزیع بسته ها اقدام می کنند.


همچنین،‌ کلاس های اوقات فراغت از اول تیر ماه آغاز و جهت اجرای برنامه های اوقات فراغت در کانون های فرهنگی هنری مساجد به حساب هر کانون مبلغ دویست هزار تومان واریز می شود.


لازم به ذکراست، تاکنون بین بیش از 370 کانون فرهنگی هنری تفاهم نامه اوقات فراغت با عنوان آسمانی های 8 جهت برگزاری کلاس های آموزشی در تابستان برای دانش آموزان امضا شده است.
 

پایان پیام/۹۳/۰۳/۱۸
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]