سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
۰۱ خرداد ۹۳ ، ۰۹:۵۹

مساجد میزبان آسمانی ها

مصطفی ذوالفقاری مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت : با توجه به فرا رسیدن تابستان و تعطیل شدن مدارس  این دبیرخانه  اقدام به طراحی ، چاپ و توزیع بیش از 2000 عدد پوستر با عنوان (طرح بزرگ اوقات فراغت تابستان در کانون های فرهنگی هنری مساجد ) نموده است.

ایشان اضافه کرد :از بین 460 کانون فرهنگی هنری تفاهم نامه اوقات فراغت تاکنون بین 370 کانون شهری و روستایی استان مرکزی امضا شده است.

حجت الاسلام ذوالفقاری از توزیع اقلام فرهنگی بین کانون های مجری اوقات فراغت خبر داد وافزود: پوستر، بنر اوقات فراغت، ادعیه ماه مبارک رمضان،‌ بسته های فرهنگی، جزوه احکام و قرآن کریم از جمله اقلامی است که بین کانون های فرهنگی هنری مجری طرح اوقات فراغت توزیع می شود.


مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی تصریح کرد: کلاس های طرح اوقات فراغت امسال به خاطر برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال و تعطیلی زودتر ازموقع مدارس از اول خرداد آغاز می شود.
جهت دریافت پوستر اوقات فراغت روی آن کلیک نمایید:

 

پایان پیام/ ‌

۹۳/۰۳/۰۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]