سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

ستاد اوقات فراغت سال ۹۳ دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی صبح امروز تشکیل شد. 


به گزارش روابط عمومی کانون های مساجد استان مرکزی ،کارگروه اوقات فراغت سال 93 متشکل از اعضای دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی و چند نفر از مسئولان کانون های تخصصی مساجد تشکیل و در آن نقاط قوت و ضعف طرح اوقات فراغت سال گذشته بررسی شد.


بر این اساس، پیگیری امور مربوط به برنامه های اوقات فراغت هر یک از شهرستان ها به عهده همکاران دبیرخانه واگذار شد تا در خصوص همه برنامه های آن شهرستان با همکاری و تعامل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به بررسی امور و رفع مشکلات مربوط به اوقات فراغت اقدام کنند.


همچنین، نحوه برگزاری کلاس ها و آموزش سرفصل های مختلف، کلاس های ورزشی و هنری، برگزاری اردوی پایان دوره شرکت کنندگان در کلاس های اوقات فراغت و نحوه بازرسی از طرح در همه شهرها و روستاهای برگزار کننده طرح از دیگر موضوعات مطروحه در ستاد اوقات فراغت 93 بود.


پایان پیام/


۹۳/۰۱/۲۰
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]