سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسئول دفتر نمایندگی فهمای ساوه در محفل نورانی انس با قرآن کریم تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی، همزمان با برگزاری محفل نورانی انس با قرآن کریم و مراسم تقدیر از فعالان قرآنی شهرستان ساوه از محمدمهدی کارکن به عنوان فعال قرآنی و راه اندازی طرح تلاوت نور در کانون های فرهنگی هنری مساجد ساوه تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم حجت الاسلام دکترحسینی امام جمعه ساوه، مهندس آقازاده استاندار استان مرکزی، حجت الاسلام حریزاوی معاونت محترم راهبردی و امور استانهای سازمان تبلیغات کشور، فرماندار محترم، مسئولین و فعالان قرآنی شهرستان ساوه حضور داشتند.

۰۰/۰۲/۲۲
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]