سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با عنوان«عاشقان زهرا» به همت کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد امام حسین(ع) نیم ور افتتاح شد. 

 

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی با عنوان«عاشقان زهرا» روز شنبه ۲۶ بهمن در مسجد امام حسین (علیه السلام) نیم ور افتتاح شد.

 

در این نمایشگاه که به همت کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد امام حسین(ع) نیم ور برگزار شده است بیش از ۴۰۰۰ جلد کتاب در موضوعات مختلف دینی، ادبی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

 

محصولات فرهنگی و هنرهای دستی از آثار اعضای کانون فرهنگی هنری ولایت نیم ور از دیگر  محصولاتی است که در این نمایشگاه عرضه شده است.

 

لازم به ذکر است، این نمایشگاه از ۲۶ اسفند الی ۱۲ اسفند جهت بازدید علاقمندان باز است.

 

نیم‌ور یا نیمه‌ور یکی از شهرهای تاریخی ایران است که در بخش مرکزی شهرستان محلات استان مرکزی قرار دارد. نیم‌ور در ۲۵۰ کیلومتری جنوب تهران قرار گرفته‌ است و قدمت آن به دوران ساسانیان و اشکانیان بازمی‌گردد. 

۹۸/۱۲/۰۳
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]