سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

مسابقه کتابخوانی سنن النبی(ص)  به مناسبت هفته کتابخوانی و هفته وحدت در استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی از اراک، مسابقه کتابخوانی سنن النبی(ص)  به مناسبت هفته کتابخوانی و هفته وحدت توسط ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.

 سوالات این مسابقه از متن کتاب « سنن النبی » از تالیفات مرحوم علامه سید محمدحسین طباطبایی طرح شده و در سایت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در اختیار علاقمندان قرار می گیرد همچنین سوالات به صورت چاپ شده نیز تهیه شده است.

 این مسابقه  از 20 آبان تا 5 آذر همزمان با فرخنده میلاد خاتم المرسلین حضرت محمد بن عبدالله (ص) و خجسته میلاد حضرت امام صادق(ع) برگزار می شود.

 ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با هدف ارتقای سطح آگاهی جوانان وترویج فرهنگ کتابخوانی، ترویج سبک زندگی اسلامی ومطالعه وآشنایی با موضوعات دینی در جامعه اقدام به برگزاری این مسابقه کرده است.

 به نفرات برگزیده در این مسابقه به قید قرعه جوایزی اهدا می شود.

 دیدار و تقدیر از کتابداران کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در هفته کتابخوانی از جمله برنامه های این دبیرخانه است.

جهت مطالعه متن مورد نظر و شرکت در مسابقه پیامکی روی تصاویر زیز کلیک نمایید.

 

صفحه اول

صفحه دوم

۹۸/۰۸/۲۰
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]