سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی

به گزارش روابط عمومی از اراک به مناسبت دهه کرامت، یکهزار نفر از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در طرح اردوی بزرگ شادمانه شرکت می کنند.

 

این اردو با حضور اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در روز 13 تیر ویژه دختران و 12تیر ویژه پسران از سن 9 تا 13 سال در پارک آلومینیوم اراک  برگزار می شود.

 

 اردوی بزرگ شادمانه با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری اراک با هدف ایجاد نشاط و تشویق اعضای کانون ها جهت حضور در کلاس های اوقات فراغت تابستان 98 برگزار می شود.

 

 شرکت کنندگان از بسته های فرهنگی و جایزه عمومی بهره مند می شوند . برنامه های علمی و آموزشی و تفریحی برای اردوی یکروزه شرکت کنندگان تدارک دیده شده است.

همچنین کرامت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر را از برنامه های فرهنگی در راستای تقویت بنیه معنوی اعضای شرکت کننده در اردو  عنوان کرد.
۹۸/۰۴/۱۰
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]