سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
حمید رفیعی از استان مرکزی در طرح تفسیر کوتاه و مسابقه آنلاین جزء های ۵ و ۶ قرآن کریم ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسابقه شماره ۵۰ بخش اینترنتی برتر شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، ستاد عالی کانون های مساجد کشور در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای جذب و ترغیب حضور و شرکت بیشتر و بهتر نوجوانان و جوانان در فعالیت های قرآنی مساجد، طرح تفسیر جزء پنجم و ششم قرآن را با همکاری دبیرخانه های مساجد استان ها برگزار کرد.

 اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، افراد فعال قرآنی، متربیان خانه‌های نور و افراد شرکت‌کننده در کلاس‌های تفسیر کوتاه استان  در این طرح و در مسابقه آنلاین روزانه آن شرکت کردند.

 شرکت در این طرح برای عموم مردم، آزاد و مختص سن خاصی نیست شرکت‌کنندگان در مسابقه آنلاین روزانه و افرادی که در کلاس‌ها شرکت کردند در آزمون پایانی طرح که به صورت آنلاین در ١٧ اسفند ٩٧ برگزار شد شرکت کردند که  به برگزیدگان این طرح در مراسم جشن سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در استان مازندران برگزارشد به پنج نفر برتر جوایزی اهدا شد.

۹۷/۱۲/۲۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]