سایت های کانون های مساجد
خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد فرهنگ روستا کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
حمید رفیعی از استان مرکزی در طرح تفسیر کوتاه و مسابقه آنلاین جزء های ۵ و ۶ قرآن کریم ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در مسابقه شماره ۵۰ بخش اینترنتی برتر شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، ستاد عالی کانون های مساجد کشور در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای جذب و ترغیب حضور و شرکت بیشتر و بهتر نوجوانان و جوانان در فعالیت های قرآنی مساجد، طرح تفسیر جزء پنجم و ششم قرآن را با همکاری دبیرخانه های مساجد استان ها برگزار کرد.

 اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، افراد فعال قرآنی، متربیان خانه‌های نور و افراد شرکت‌کننده در کلاس‌های تفسیر کوتاه استان  در این طرح و در مسابقه آنلاین روزانه آن شرکت کردند.

 شرکت در این طرح برای عموم مردم، آزاد و مختص سن خاصی نیست شرکت‌کنندگان در مسابقه آنلاین روزانه و افرادی که در کلاس‌ها شرکت کردند در آزمون پایانی طرح که به صورت آنلاین در ١٧ اسفند ٩٧ برگزار شد شرکت کردند که  به برگزیدگان این طرح در مراسم جشن سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در استان مازندران برگزارشد به پنج نفر برتر جوایزی اهدا شد.

۹۷/۱۲/۲۱
روابط عمومی

رهبر انقلاب: بدون شک آمریکا به مقاصد خود در منطقه نخواهد رسید// سطح توقع نظام اسلامی درخصوص عدالت بسیار فراتر از وضع کنونی است// اقتضای کشور، کار بی‌وقفه و پر توان است، بنابراین مسئولان بر تلاش‌هایشان بیفزایند.//در کشور هیچ مشکل غیرقابل حلی وجود ندارد و کلید حل مشکلات نیز در دست مسئولان و ملت ایران است و نه در دست بیگانگان