سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
نخستین دوره پویش کتابخوانی «کتاب قهرمان» با همکاری شماری از نهادهای فرهنگی با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام» در استان مرکزی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی از اراک، نخستین دوره پویش کتابخوانی «کتاب قهرمان» با هدف آشنایی با سبک زندگی قهرمانان کشورمان و الگو گرفتن از آنها، به همت مجمع ناشران انقلاب اسلامی و با همکاری شماری از نهادهای فرهنگی با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام» آغاز شد.

این پویش که با محوریت کتاب «سرباز کوچک امام»، نوشته فاطمه دوست‌کامی از روز یازدهم آذرماه آغاز شده؛ خاطرات مهدی طحانیان، آزاده غیرتمند و سرافراز کشور است که از سیزده‌سالگی در دام دشمن بعثی می‌افتد و پس از آزادی حاضر به مصاحبه با خبرنگار بی حجاب نشد.

علاقه‌مندان شرکت در این پویش می‌توانند با مراجعه به نشانی ketabghahreman.com و ثبت‌نام در آن، اقدامات لازم را برای شرکت در پویش انجام ‌دهند. این پویش همچنین بخش ویژه‌ای برای نوجوانان ۱۳ و ۱۴ساله دارد که متقاضیان می‌توانند با بارگذاری عکس شناسنامه در سایت در این بخش شرکت کنند.

علاقه‌مندان علاوه بر تهیه کتاب از مراکز پخش و کتاب‌فروشی‌های سراسر کشور با قیمت ۲۴۰۰۰ تومان، می‌توانند نسخه الکترونیکی آن را به قیمت ۹۵۰۰ تومان از اپلیکیشن طاقچه به این آدرس تهیه کنند. همچنین با ارسال عدد ۵ به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۷۶۸ کتاب برای شرکت‌کنندگان به رایگان فرستاده خواهد شد.۹۷/۱۰/۱۰
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]