سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
قرآن آموزان کانون فرهنگی هنری شهدای هسته ای مسجد صاحب الزمان(عج) روستای راوه از توابع دلیجان به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش  روابط عمومی از اراک، قرآن آموزان دختر کانون فرهنگی هنری شهدای هسته ای مسجد صاحب الزمان(عج) روستای راوه از توابع دلیجان که در رشته ای حفظ، ‌روخوانی و روانخوانی کلاس های کانون شرکت داشتند امروز دوم آبان به اردوی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

 این اردو که به منظور تقویت روحیه و ارتقای انگیزه و نشاط قرآن‌آموزان کانون فرهنگی هنری برای استمرار در این مسیر و با اجرای برنامه‌هایی چون برپایی محافل قرآنی، مرور و تثبیت محفوظات ویژه حفاظ و همچنین برپایی مسابقه حضوری همراه است.

همچنین در کنار زیارت مضجع شریف حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، برنامه های تفریحی برای قرآن‌آموزان در نظر گرفته شده است.

 این سفر همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی و آخرین روزهای ماه صفرالمظفر برپا شد.

۹۷/۰۸/۰۵
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]