سایت های کانون های مساجد
سامانه بچه های مسجد خبرگزاری شبستان جشنواره بزرگ جوانان مساجد کتابخانه مساجد مسجد نما دستیار فعالان مسجدی
دوره توانمندسازی ارکان مسجد همزمان با روز جهانی مسجد در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومیاز اراک، دوره توانمندسازی ارکان مسجد با حضور 200نفر از مسئولان کانون های فرهنگی هنری و فرماندهان پایگاه های بسیج مساجد همزمان با روز جهانی مسجد در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب برگزار می شود.

 برنامه کارگاهی ویژه ارکان مساجد استان مرکزی با حضور مدیران کل تبلیغات اسلامی و اوقاف و امورخیریه، مسئول بسیج محلات و مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.

 هدف از اجرای این دوره بالا بردن سطح آمادگی و پیشبرد برنامه ها توسط ارکان وهمچنین ایجاد تعامل و انسجام بین عوامل مسجد، رفع مسائل و مشکلات داخل مساجد و ایجاد تعامل بیشتر برای پیشبرد برنامه‌های مساجد و تقویت برنامه‌های اجرایی مسجد است.

 ارکان مساجد حاضر در این دوره با فراگیری مهارت‌های لازم در کنار تجارب خود با هماهنگی و انسجام لازم به منظور پربار شدن سطحی کیفی مساجد حرکت خواهند کرد.

۹۷/۰۵/۰۸
روابط عمومی

رهبر انقلاب:من عرض میکنم ما از تحریم نباید بنالیم؛ از تحریم‌کننده‌ها هم -که آمریکا و اروپا هستند- توقّع زیادی‌ای نباید داشته باشیم...امروز همه قبول دارند که دشمن در حال جنگ اقتصادی با ما است؛ این را همه میدانند. البتّه این را که دشمن در حال جنگ با ما است، همیشه ما تکرار میکردیم، میگفتیم، [امّا] بعضی باور نمیکردند؛...من عرض میکنم سیاست و قدرت در غرب، در دولتهای غربی اعمّ از آمریکا و اروپا، هم ظالم است...عرض من این است که آنچه در گام دوّم انقلاب باید اتّفاق بیفتد، اوّلاً شناختن و جدّی گرفتن داشته‌های خود [است]